Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

9.10.2014

koukám, že tu správu stránek tý naší kapely nějak flákám, tedy se omlouvám a vězte:

demo ve Studiu Málkov je natočeno (se vší pravděpodobností bude i vydáno jako historicky první EP s jednoduchým názvem UNION FAN 2014) a ku poslechu je možné na našem Bandzonu (http://bandzone.cz/unionfan). Niže jsem psal, že režii jistí vedle Petra Olejníka i Anička Drábková a ta ji dokonce jistila tak dokonale, že nám k pár věcem i dozpívala vokály. A naprosto báječně - čili už kvůli Aničce stojí ty naše songy za košt. Moc oběma, Petrovi i Aničce, děkujeme...

Stvořili jsme i pár kolážových videoklipů na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCZUbYMGsT8dc2sdcNVAR2Gw (to víte, doba si to žádá ).

 

 

17.8.2014

začínáme točit ve studiu Petra Olejníka nové demo. A jelikož je Petr kluk jeden šikovná (a režii ještě jistí Anička Drábková - i jí touto cestou děkujeme), tak věříme, že to dobře dopadne a snad Vás (naši věrní fanoušci) budeme moci brzo potěšit pár našima songama v super kvalitě. Samozřejmě co se týká zvuku. Ale dyk vy víte...

 

 

19.5.2014 - Hola hola

od dnešního dne funguje nová záložka na stránkách se jménem VIDEA. Tak se mrkněte . Zatím...

 

 

15.2.2014 - tak, a všechno je, řečeno s klasikem, JINAK! V této chvíli slibuji, co jsem slíbil a odvolávám, co jsem odvolal . Takže - kapela je komplet - nástrojové obsazení zůstává při starém, pouze za bicí soupravu usedá naše nová posila - Pavel Šrůta. Nutno podotknout, že jeho vstup na první naší zkoušku byl vskutku mostrózní - po třetím songu se mu zdařila deflorace virblu, nicméně zkoušku dotáh do konce úplně v pohodičce. Takže zpráva pro všechny (a pro Luboše obzvlášť ):

BUBENÍKA UŽ NEHLEDÁME

...možná by se šiknul nějakej dechař (nebo klidně radši dechařka) - ságo, flétna, fujara etc.

 

 

18.12.2013 - Vážení a milí - jak bylo již níže napsáno, tak opravdu sháníme bubeníka, nicméně situace v kapele ja taková, že pro tuto chvíli bude podstatnější to, že sháníme hráče (ale klidně i hráčku) na basu. Páč náš stávající bassmen Pajk se rozhodl kvůli nedostatku bubeníků sednout si za ně sám. Bohužel se Pajk nemůže rozdvojit a proto je nutné v současné době sehnat spíš toho basáka. Ale i nadále platí poptávka po bubencovi. Zatím...

 

3.11.2013 odchází bubeník Libor Mach, kterej se s námi nechtěl podílet na provozu zkušebny. Z čehož vyplývá, že 

HLEDÁME BUBENÍKA

 

Na konci srpna 2013 se k nám připojuje novej sólovej kytarista Luboš Bartík http://www.hranakytaru.wgz.cz/ . Už si před náma v pár kapelách zahrál, tak věříme, že mu to půjde i s náma.

 

22.4.2013 - HOT NEWS!!! Koupili jsme si od Ropuchy bicí do zkušebny. 

 

8.4.2013 - došlo k očekávané události - opouští nás na nějakou dobu Lukáš - páč se stěhuje ke své dívce kamsi do pryč k očekávání radostné rodinné změny a je celkem jasný, že nějakej čas (než se naučí motat sviště do zavinovačky a podobné jiné parády) bude své polovici k dispozici a nebude mít čas na kapelu. Nicméně zůstává nadále, takříkajíc nehrajícím (spíše nezkoušejícím) členem kapely. Máme domluveno, že si zaperkusí na všelijakých menších akcích, kde nebude zapotřebí nějakýho extra zkoušení a který se nechaj hrát z voleje - viz. oslava narozenin hospodskýho v Knížkovicích .

Fčíra (7.4.2013) se k nám na zkoušce připojil novej bicmen Libor Mach a povím Vám, že to teda s velkou soupravou dostalo fakt koule. Tak snad s náma nějakej čas Libor vydrží, aby jsme už konečně mohli dopáchat níže zmiňovanou nahrávku. Když jsme u toho - nevyndal by někdo ze ctěných čtenářů nějakej drobnej bakšiš na dokončení nahrávky? Myslím, že takových 100000,- by to spravilo 

A poslední - existuje odpovědnější přístup ke zkoušce než přijít o 2 hodiny dřív, zatopit a drhnout kytáru aby se řádně rozvibrovala? Ankl Džoukr - palec nahoru!

 

22.2.2013 - vypadá to, že se letos  nebudeme nějak extra hnát za nějakým hraním, páč jsme si pořídili do zkušebny takovej nahrávací aparát. Nechci říct přímo studio, ale něco na ten způsob. Čili se budeme průběžně věnovat nahrávání stávajících songů, tyto archivovat a kdyby Perun dal, tak snad i mezi lid vpustit. Samosebou, že si sem tam vyrazíme někam brnknout v rámci zachování duševního zdraví a vočouhnout jak se začnou z jara odhalovat roštěnky .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář